top of page

J Circus

Public·42 Circassiens

(((Гледам#))) Берое Етър гледате мача на живо в интернет 11/12/2023

11.11.2023 г. — Берое Пирин гледате мача на живо в интернет 03. 11. преди 3 дни — Етър Велико Търново ЦСКА гледате мача на живо 01/11 преди 2 дни — [Онлайн] ...

Славия Ботев Враца гледате мача на живо в интернет 9.11.2023 г. — преди 4 дни — Ботев Враца Локомотив София гледаме по ТВ 06/11/2023 Поток на живо — Sportal TVЛевски - Етър Велико Търново по ТВ: В колко ... Етър Велико Търново Ботев мач на живо 7 декември преди 4 дни — Етър Велико Търново Ботев мач на живо 7 декември 2023 Онлайн 17.09.2023 г. — — [ПОТОК**] Левски София Етър Велико Търново гледате мача на ... "Виолетовите" можеха да изравнят в 31-вата минута, когато Кольо Станев получи топката в наказателното поле и нанесе удар към далечния десен ъгъл, с който Ачинели се справи. Пет минути след това след Мартин Моран отправи коварен удар от дистанция от въздуха, който премина на сантиметри над вратата на Берое. Подобрението в играта на Етър след попадението на Берое доведе до изравнителен гол в 42-рата минута. Георги Ангелов изведе Крум Стоянов в наказателното поле, той центрира за Мартин Тошев, който с глава от близка дистанция порази мрежата на заралии. Така приключи и първото полувреме (НТ - 1:1). Етър Велико Търново Ботев гледате мача на живо в 9.11.2023 г. — Етър Велико Търново Ботев гледате мача на живо в интернет 7 декември 2023 телевизор 9.11.2023 г. — преди 4 дни — Ботев Враца Локомотив София ... Берое - Етър - Gol.bg преди 8 часа — Можете да гледате мача на живо в интернет ТУК! Напиши коментар. Още от Мачове. Берое - Етър · Локо Пловдив ... По този начин „болярите“ спечелиха първа точка в актива си след завръщането си в елита. Заралии излязоха напред в резултата в 25-ата минута, когато Густаво Каскардо центрира за Франческо Селесте, а той с глава прониза Мартин Величков. Също с глава Мартин Тошев изравни в 42-рата минута след асистенция на Крум Стоянов. Етър обърна с кинжален удар на Шахредин Букхолда от дъгата в 59-ата минута. Берое първи даде точка на Етър - efbet Лига - Dsport. bgНачало Новини БГ футбол efbet Лига Берое първи даде точка на Етър startphoto. bg Вини Трибуле и Мартин Моран Етър Мартин Тошев Берое Вини Трибуле Шахредин Букхолда Жорди Говеа Едуин Ласо Георги Ангелов Майк Севайос Димо Бакалов и Едуин Ласо Димо Бакалов Крум Стоянов и Густаво Каскардо Франсиско Политано и Крум Стоянов Мартин Моран и Вини Трибуле Франсиско Политано и Димо Бакалов Димо Бакалов и Густаво Каскардо Емануел Луканов Густаво Араголаса Етър фенове Берое фенове Етър Велико Търново и Берое Стара Загора не се победиха и завършиха наравно 2:2 в мач от петия кръг на efbet Лига. Крумовград Етър Велико Търново на живо 20 октомври 19.10.2023 г. — Хебър Берое гледате мача на живо в интернет 05[[[Телевизия на живо]. 0. +. 0... [[ОНЛАЙН!! ]] Етър Велико Търново Пирин гледате мача [ОНЛАЙН!! ]] ... Лудогорец Ботев Враца гледате мача на живо 3 3.12.2023 г. — [[[ТЕЛЕВИЗИЯ НА ЖИВО!!]<<<]] Берое Хебър мач на 24.11.2023 г. — Лудогорец Крумовград гледаме [Онлайн] ЦСКА Ботев Враца гледате мача на живо 08. Етър отговори в 14-ата минута, след като Мартин Тошев отне от Тиаго Сейхас, проби в наказателното поле и нанесе удар от малък ъгъл, но Родриго Ачинели спаси без проблеми. Пет минути след това Вини Трибуле отправи хубав удар от дистанция, но топката профуча встрани от вратата. Трибуле повтори упражнението в 22-рата минута и отново шутира в аут. По-добрата игра на Берое даде резултат в 25-ата минута. Густаво Каскардо получи вдясно, напредна и центрира към Франческо Селесте, който бе забравен и с глава прати топката в мрежата на Етър - 0:1. Заралии възстановиха равенството в 77-ата минута. След центриране от свободен удар се стигна до разбъркване в наказателното поле на Етър, Франко Рамос свали с глава, Жорди Говеа и Вини Трибуле се разминаха с топката, но Лусиано Скуадроне бе застанал на точното място в точното време и прати топката в мрежата - 2:2. Почти четвърт час след началото на второто полувреме нямаше чисти голови положения пред двете врати, но в 59-ата минута Етър стигна до попадение и пълен обрат, след като Шахредин Букхолда бе забравен на дъгата и нанесе кинжален удар, с който прониза вратата на Ачинели. Берое можеше да стигне до изравнително попадение в 68-ата минута, когато току появилият се на терена Дамян Йорданов направи добър пробив отдясно и нанесе удар към далечния ъгъл, който мина близо до вратата. Етър Велико Търново ЦСКА на живо 1 ноември 2023 1.11.2023 г. — Етър Велико Търново Пирин гледате мача на живо в интернет 28 [Телевизия на живо<<] Берое Крумовград гледате мача на живо ЦСКА 1948 За ... Етър Велико Търново Черно море мач на живо 2 1.12.2023 г. — Етър Велико Търново Черно море мач на живо 2 декември 2023 преди 7 часа — На домашния терен на Етър Велико Търново имат изиграни 2 срещи, ...