top of page

J Circus

Public·42 Circassiens

[[FUDBAL###]] NK Široki Brijeg HŠK Zrinjski gledaj 10.12.2023

3:49[SVI NA PECARU] 06.03.2016. odigran je jedan od najboljih hercegovačkih derbija u povijesti između NK Široki Brijeg i HŠK Zrinjski Mostar.Facebook · HŠK Zrinjski Mostar · 25. okt 2017.

), 2:0 Bilbija (13. ), 2:1 Ćavar (23. ), 3:1 Bilbija (45. ). HŠK ZRINJSKI: Marić, Ćorluka, Radić, Senić, Memija, Zlomislić (od 90. Stanić), Ramić (od 83. Sabljić), Ćuže (od 83. Mišić), Ivančić (od 74. Jukić), Malekinušić (od 74. Čanađija), Bilbija. TRENER: Mario IvankovićNK ŠIROKI BRIJEG: T. A. Tomić, Pranjić (od 46. Dadić), Šuto, Šaravanja, Kuprešak, Capan (od 71. M. Matić), T. Tomić, Ćavar, F. Matić (od 46. HŠK Zrinjski - NK Široki Brijeg 3:1 (3:1)U zaostaloj utakmici 6. kola Premijer lige BiH, vrlo sadržajnom 73. velikom hercegovačkom derbiju Zrinjski je na domaćem terenu slavio protiv Širokog Brijega – 3:1. MOSTAR – Stadion HŠK Zrinjski. Gledatelja: 1000. Sudac: Antoni Bandić (Grude). STRIJELCI: 1:0 Ćorluka (10. ▶️ Siroki Brijeg vs Zrinjski Mostar Live Stream & on TV, To Watch Siroki Brijeg vs Zrinjski Mostar in your country: No channels and Teams:NK Siroki Brijeg - HSK Zrinjski Mostar; Tournament:Premijer Liga; Date ... [[POTOK]] Široki Brijeg Velež Mostar gledati prijenos 26 nov 26. nov 2023. — HŠK gledati prijenos 22 novembar 2Gdje gledati HSK Zrinjski Mostar vs NK Siroki Zrinjski Široki Brijeg uživo prijenos gledaj 22 novembar 202 ... Buljan), Mamić (od 81. Gašpar), Chinedu (od 63. Plazonja). TRENER: Marijan BudimirDomaći su bolje otvorili utakmicu i bili dominantni u uvodnih dvadesetak minuta. Već u 3. minuti Ivančić je zatresao mrežu Širokog Brijega, ali je njegov pogodak poništen zbog nedozvoljene prilike. Nakon toga je Ćuže u 6. minuti pogodio gredu. U sljedećem je napadu Široki Brijeg imao izglednu priliku. S dvadesetak metara „tukao“ je kapetan Ćavar, ali Marić odbija loptu. Na nju natrčava Chinedu, a Marić i to brani. Međutim, da je Nigerijac i pospremio loptu u mrežu ne bi bilo ništa od pogotka jer je pomoćni sudac signalizirao zaleđe. Široki Brijeg Zrinjski gledati prijenos 10/12/2023 Livestrea prije 9 sati — NK Široki Brijeg HŠK Zrinjski uživo prijenos gledaj 10 decem prije 1 sat — prije 24 sata — HŠK Zrinjski NK Široki Brijeg gledati prijenos 22 ... (((UŽIVO**))) NK Široki Brijeg HŠK Zrinjski uživo gledaj 10 prije 10 sati — 11. 2023 Livestprije 3 minute — Live stream of the match HSK Zrinjski Mostar vs NK Siroki Brijeg from 02. 09. Strijelac je bio Nermin Haskić. U ... Široki Brijeg Velež Mostar uživo prijenos gledaj 26 novembar 26. nov 2023. — prije 6 dana — HŠK Zrinjski Mostar, 11, 13, 26. 4. FK Velež Mostar, 12, 14, 25. 5. FK Sloga Meridian, -3, 14, 21. 6. NK Široki Brijeg, 3, ... U 8. minuti Malekinušić puca s ruba kaznenog prostora, ali Tomić dobro reagira i zaustavlja njegov udarac. No, vratar Širokog Brijega nije uspio zaustaviti udarac Ćorluke u 10. minuti. Ćuže je odlično ubacio, a desni bočni igrač Zrinjskog pogodio glavom za slavlje domaćih. Samo tri minute kasnije domaći su udvostručili prednost. NK Široki Brijeg HŠK Zrinjski gledati prijenos 10/12/2023 6. prije 10 sati — NK Široki Brijeg HŠK Zrinjski gledati prijenos 10/12/2023 6. okt 2023. — SuperSport HNL 11. 2023 11: 40 OSIJEK vs LOKOMOTIVA 1:1 (15.