J Circus

Public·42 Circassiens

(STREAMING###) Dinamo București vs U Cluj în direct 2022 11.12.2023

Dinamo București x Universitatea Cluj H2H • 09.12.2023 ≡ fscore.ro.

1-3. Rivaldinho trimite în colţul stâng şi îl învinge pe Albuţ. 1-2. Florescu trimite în bara transversală. 1-2. Steliano Filip îşi ia elan foarte mare, dar îl învinge pe Albuţ. 1-2. Goga ratează! Mijlocaşul lui U Cluj a trimis peste poartă. 1-1. Anton execută pe mijlocul terenului, iar Albuţ respinge. Min. 120. Finalul celei de-a doua repriză de prelungiri. Vor urma loviturile de la 11 metri. Min. 96. Adam Nemec este înlocuit de Şerban. Min. 95. Video. Dinamo s-a calificat în sferturi abia după penalty-uri - Fanatik. roUpdate. U Cluj – Dinamo s-a terminat cu victoria formaţiei lui Vasile Miriuţă, scor 1-1 (2-4 după loviturile de la 11 metri). “Câinii” din Ştefan cel Mare s-au calificat în sferturile de finală ale Cupei României. VEZI AICI ŞI CELELALTE ECHIPE CALIFICATE, DAR ŞI PROGRAMUL COMPLET! 2-4. Chiş ratează şi Dinamo se califică în sferturile de finală ale Cupei României. 2-4. Salomao trimite cu stângul şi înscrie. 2-3. Ursu îl învinge pe Brănescu. [[[ASTĂZI<<]]!!] Rapid vs Universitatea Cluj în direct 2022 [ASTĂZI<<]]!!] Rapid vs Universitatea Cluj în direct 2022 27/11/2023 acum 15 ore — acum 1 minut — Rapid vs U Cluj în direct 2022 27 noiembrie 2023 Live HD ... Nedelcearu îşi încearcă norocul la poarta lui Albuţ, dar balonul trece pe lângă poartă. Min. 90. Finalul timpului regulamentar. Partida de pe Cluj Arena a intrat în prelungiri. Min. 88. Florescu a fost foarte aproape să mărească avantajul pentru U Cluj cu un gol de generic. Mijlocaşul a reluat din foarfecă, dar Steliano Filip a deviat balonul – click aici pentru VIDEO. Min. 67. Lemac primeşte o pasă bună de la Goga, a şutat puternic, dar balonul a trecut pe lângă poartă – click aici pentru VIDEO. dinamo bucuresti Lóránd Fülöp, un mijlocaș ofensiv se alătură lotului condus de Eugen Neagoe. 2022-09-05. Universitatea Cluj a anunţat, luni, pe site-ul său oficial ... Fotbal: Scoruri live 'U' Cluj, rezultate și program meciuri 03.12. V. Rapid București. 'U' Cluj. 2. 3. 27.11. V. Gabi Giurgiu execută slab, iar Brănescu reţine – click aici pentru VIDEO. Min. 3. Goga pătrunde în careul lui Brănescu, iar goalkeeper-ul în accidentează. Arbitrul arată punctul de la 11 metri – click aici pentru VIDEO. Min. 1. A început partida! Update. Vasile Miriuţă a decis primul unsprezece pentru U Cluj – Dinamo, de la ora 20:30, din optimile de finală ale Cupei României. Dinamo: Brănescu – Romera, Nedelcearu, Maric, Corbu – Hanca, Anton, St. Filip – L. Gheorghe, Nemec, Salomao U Cluj: Albut – Takacs, Abrudan, Cordos, Manu Victor – Onicas, Giurgiu – Goga, Florescu, Ursu – Lemnaru Vasile Miriuţă vrea să se califice mai departe în Cupa României, motiv pentru are nu are de gând să menajeze niciun jucător: “Ne aşteaptă un meci foarte dificil. Min. 20. Lemnaru se rupe şi el! În locul fostului jucător de la Dinamo intră Lemac. Min. 18. Mihai Onicaş nu mai poate continua şi este înlocuit de Greu. Min. 17. Filip pătrunde în careul lui Albuţ, este încurcat de un adversar, iar arbitrul acordă lovitură liberă de la marginea careului. Min. 14. Hanca îi dă o pasă superbă lui Corbu, acesta îl depăşeşte pe Manu Victor şi înscrie fără probleme în poarta lui Albuţ – click aici pentru VIDEO. Min. 5. (TRĂI!!) Dinamo București vs U Cluj în direct 2022 11.12.202 (GRATUIT) CFR Cluj vs FCSB în direct 2022 10 decembrie acum 2 zile — 26 nov. 2023 — 2023 — Universitatea Cluj vs CFR Cluj în direct 2 noiembrie 2023 Transmitere live acum 20 de ore — UNIVERSITATEA CLUJ · SEPSI ...