J Circus

Public·42 Circassiens

Војводина Напредак uživo prenos 11/12/2023

пре 4 сата — Вождовац ИМТ uživo online 02/12/2023 пре 13 сати — 10. 2023. — Напредак Црвена звезда uživo prenos 3 Radnicki Nis v Javor, (((УЖИВО> .

Kao što je rečeno Bukari nije pogađao, pa se na poluvreme otišlo sa 0:1. U nastavku, šansu su dobili i Šerif Ndijae i Gelor Kanga. Isto tako, dobra vest za Zvezdu u današnjem lošem (neefikasnom) izdanju bila je činjenica da je Hvang ipak ostao na terenu, iako se činilo da neće moći da nastavi meča. Zvezdu sada čeka duel sa Radničkim iz Niša u Kupu Srbije, dok će Napredak igrati sa Vršcem. Blog uživo Kraj utakmice u Kruševcu! 90. MINUT+3 - Akcija Ndijaea i Hvanga ne daje rezultat. 90. MINUT+1 - Zličić gađa gornji ugao Glazerovog gola, ali ipak neprecizan. Igra se još tri minuta. Ide na bližu stativu, pokušava Spajić, ali u spoljni deo mreže. Igra se još dva minuta. 45. MINUT - Zličić ne zahvata loptu kako želi. Ide preko gola, ali sada je opasniji domaćin, a odbrana gostiju nesigurna. Samim tim prilike da se ugrozi Glazer. 44. MINUT - Gužva u kaznenom Zvezde, nekoliko igrača pokušava, na kraju šutira Đorđe Jovanović preko gola. Nogomet, Srbija: Vojvodina rezultati uživo, rezultati, raspored Usluga Vojvodina rezultati se ažurira u stvarnom vremenu. Sljedeće utakmice: 11.12. Vojvodina - Napredak, 16.12. Radnicki Nis - Vojvodina, 23.12. Vojvodina ... Uživo TV prenos: Napredak - Crvena zvezda, Superliga 3. 12. 2023. — Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Napredak - Crvena zvezda u Superligi Srbije Partizan-Vojvodina · Evo gde možete da gledate ... Nogomet, Srbija: Napredak rezultati uživo, rezultati, raspored Osim rezultata za ekipu Napredak, možete pratiti preko 1000 nogometnih natjecanja iz više od 90 zemalja diljem svijeta na Rezultati.com stranici. Samo kliknite ... Напредак vs Војводина uživo rezultat,предвиђање() ... уживо. Pregled Razgovor Sastav Izgledi H2H Poredak · Fudbal Uživo Rezultat. > Суперлига. > Напредак vs Војводина резултат уживо (и видео пренос уживо на мрежи) ... Isto tako treba dodati i da je sneg u Kruševcu dodatno otežavao posao igračima Vladimira Gaćinovića i Baraka Bahara. Uz to, teren na stadionu "Mladost" važi za jedan od lošijih u Superligi. Branilac titule koji i dalje zaostaje za Partizanom je u duel sa Kruševljanima ušao sa kadrovskim problemima. Nisu doputovali Aleksandar Dragović, Aleksandar Katai, Milan Rodić i Marko Stamenić, dok je Mirko Ivanić sve vreme bio na klupi. Mada se njegov ulazak nije ni očekivao. Tako da je bilo promena u startnoj postavi pa su od prvog minuta zaigrali Jovan Mijatović, Žan Filip Kraso i Piter Olajinka. I da nije bilo odlične realizacije Nigerijca u uvodnim minutima, ko zna šta bi kasnije bilo. Proverava se da li je bilo igranja rukom Spajića, ali nema reakcije iz VAR sobe. 41. MINUT - Spajić na travi posle sudara sa saigračem Đigom. Igra se prekida jer je reč o povredi glave. Trener Napretka Gaćinović negoduje jer je igra prekinuta. Nastavlja se meč. 36. MINUT - Posle pokušaja ka golu Glazera, loša vest za goste. Povredio se Hvang u jednom duelu. Tačnije okliznuo se i ukazuje mu se lekarska pomoć. Korejac se ipak vraća na teren, ali hramlje. Pratite live uživo prenos Napredak Crvena zvezda 3. 12. 2023. — Pratite uživo prenos utakmice Superlige Napredak Crvena zvezda iz Kruševca. Vojvodina 3:1. (Kanute 56, Zahid 88, Saldanja 90+7 - Nikolić 67). 87. MINUT - Kanga izvodi "slobodnjak" sa 20-ak metara. Šut ka golu, ali lagan posao za Bajića pošto je lopta išla u njega. 86. MINUT - Menja i Gaćinović. Nenadović umesto Ljubomirca. 85. MINUT - Nova izmena u Zvezdi. Lučić umesto Olajinke, strelca za sada jedinog gola. 84. MINUT - Bukari izbacuje iz igre dvojicu čuvara, ali sa desne strane šutira paralelno sa gol linijom. 82. MINUT - Jović faulira Olajinku na 40-ak metara i dobija žuti karton. Direktni prenosi mečeva 23.kola Super lige Srbije Bićete u prilici da pratite direktan televizijski prenos dva izuzetno Radnički Niš - Partizan. 11.12.2023, 18:30, Vojvodina - Napredak. Mozzart Bet ... (Ватцх Онлине<<<<) Војводина Напредак utakmice uživo Fk napredak kruševac–fk vojvodina – поставе уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) почиње 11. U utakmice završeneFK Napredak Kruševac. Радник Сурдулица Вождовац uživo prenos 2022 10 пре 2 дана — Direktni prenosi mečeva 23. kola Super lige Srbije Radnički Niš - Partizan. 11. 2023, 18:30, Vojvodina - Napredak. Mozzart Bet Igrač 17 ... Војводина vs Напредак uživo rezultat,предвиђање() ... уживо. Pregled Razgovor Sastav Izgledi H2H Poredak · Fudbal Uživo Rezultat. > Суперлига. > Војводина vs Напредак резултат уживо (и видео пренос уживо на мрежи) ...