top of page

J Circus

Public·42 Circassiens

Francie Česko koukněte se živě 12.12.2023

Závody Světového poháru každoročně přenáší živě stanice České televize ČT Sport. Všechny přenosy je možné zhlédnout také ze záznamu. Související témata ...

Sobotkova střela trefila obránce Dame-Malku, který s bolestivou grimasou odjíždí střídat. 15 Francouzi vyhráli vhazování ve vlastním pásmu a s pukem se jako buldozer rozjel Roussel. Toho ale v rohu za naší brankou zneškodnil Kundrátek. 16 T. Da Costa udělal na modré čáře nečekanou kličku a jeho spoluhráči už nestačili zabrzdit. Pískáno postavení mimo hru. 17 Kempného střelu se pokoušel tečovat Voráček, ale neúspěšně. Francie Gibraltar koukněte se živě 18/11/2023 Streamování 12. 10. 2023 — 2023 — [[živé hd@]''] Irsko Nizozemsko koukněte se živě 10 září 2023 Irsko si Francie Nizozemsko Francie Irsko Řecko Gibraltar Skupina C ... Krásná individuální akce francouzského útočníka. 22 A další přesilovka pro Francii. 2+2 minuty za vysokou hůl obdržel Vladimír Sobotka. 23 Gudas vyhazuje kotouč až za francouzskou branku. Kundrátek vyhodil ven kotouč o plexisklo. Vhazovat se tak bude opět v obranném pásmu. Horákovu střelu z pravého kruhu Hardy chytá. Podstatné je, že vhazovat se bude v útočném pásmu. 24 Auvitu neudržel na modré čáře Šimkovo vyhození. Gibraltar Nizozemsko koukněte se živě 21 listopadu 2023 11. 20. 11. 2023 — Francie Gibraltar koukněte se živě 18 před 5 minutami — Bělorusko - Andorra 1. 6 (TELEVIZE*) Srbsko Česko koukněte se živě 10 září 2023 29. 8 ... Francouz musel zasahovat betonem proti Fleurymu a následně lapačkou vyráží kotouč z hole S. Da Costy. Skvěle český brankář. Francouzi vyhráli vhazování v útočné třetině, ale k ohrožení branky Pavla Francouze měli hodně málo času. První třetina nabídla zajímavou podívanou. Hned v první minutě mohl po přihrávce zpoza branky otevřít skóre Fleury, kterého ale vychytal Francouz. V 5. minutě po chybné Pastrňákově rozehrávce střílel do odkryté branky Lamperier, Francouz proti němu ale skvěle zasáhl lapačkou. Začíná druhá polovina Sobotkova trestu. 25 S. Da Costa našel přihrávkou osamoceného Fleuryho. Francouz ale jeho střelu z první vyráží. Michal Řepík teď zcela nepochopitelně fauluje ve středním pásmu a posílá český tým do tří! Dvě minuty za hákování. 26 Střela S. Da Costy letí mimo branku. Následně Francouz zasahuje proti střele Auvitua. Da Costa nabízel na brankoviště kotouč Rousselovi, ten ale netrefuje branku. Sobotka je na ledě. 27 Obrovská šance Treilleho. Francouz jej skvěle vychytal. Následně Kundrátek vyhazuje. Češi jsou v plném počtu. To je skvělé! Tomáš Kundrátek našel vysokým obloučkem Michala Řepíka, který si na modré čáře ihned po svém návratu z trestné lavice stáhl rukou kotouč ze vzduchu. Řepíkova střela se následně otřela o chránič jednoho z bránících beků a končí za zády Hardyho! 29 Česi se usadili v útočném pásmu. Krejčík zpoza branky hledal Vránu, tomu ale střela nesedla. Francie Gibraltar koukněte se 18 listopadu 2023 Volný, uvoln 18. 11. 2023 — [[[Žít-]]''''] Francie Irsko přenos živě 7 září 2023 den záj před 3 dny — [[[ŽIVÝ PŘENOS<]##]] Slovinsko Kanada koukněte se živě 14/05 Kromě ... (((ŽIVÝ SPORT<))) Izrael Bělorusko přenos živě 12 září 2023 14:30 Francie - Česko 74:61 28. 6. 18:30 Itálie - Maďarsko 51:59 27. 16:00 ###] Španělsko Kypr koukněte se živě 1 před 12 minutami — [[[ŽIVÝ PŘENOS<]##]] ... Česko - Francie - Basketbal Kvalifikace utkání o postup na MS v basketbalu mužů. Vyrobeno 2023; •; Země původuČesko; •. ŽivěL; Skryté titulkyST; Ve vysokém rozlišeníHD. 10 Dvě dobré střely v rychlém sledu měl Řepík. Češi jsou najednou aktivnějším týmem na ledové ploše. 12 Pastrňák se opět probíjel do útočného pásma, ale ztroskotal na brusli Fleuryho. 14 Český tým opět kombinuje v útočném pásmu. Šimkova střela zblokována, ale i přesto Češi pokračují v tlaku. Čtvrtá lajna ale už potřebuje vystřídat. V tlaku pokračuje ale i první formace. O několik minut později šel český tým do tří, za Sobotkův faul vysokou holí a zbytečné Řepíkovo hákování. Byl to ale český útočník, který hned po návratu rukou zpracoval Kundrátkovo nahození. Následná střela útočníka Sparty se otřela o chrániče bránícího hráče a zastavila se až v brance. Třetí branku českého týmu přidal v přesilové hře Jan Rutta, který od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě. Statistiky po druhé třetině:Střely - 21:21Vyloučení - 7:2Vhazování - 25:17 41 Vše je připraveno pro třetí třetinu. Tu Francouzi začnout minutu a čtvrt dlouhou přesilovkou. Češi ihned vyhazují až za francouzskou branku. Česko Argentina koukněte se živě 02.12.2023 2. 12. 2023 — Seek to live, currently behind liveŽIVĚ. Zbývající čas --:-. 1x. Rychlost America/Argentina/Buenos Aires, America/Argentina/Catamarca, ... Francie - Česko - Basketbal Francie - Česko. Obsah dílu. Kvalifikační utkání na MS 2023 v basketbalu mužů. Vyrobeno 2022; •; Země původuFrancie; •. ŽivěL; Skryté titulkyST; Ve vysokém ... Bohužel ale přesně do hrudi francouzkého brankáře. Prudký pas na Bellemarea končí zakázaným uvolněním. 40 Červenkovi se teď ve středním pásmu nabalil puk na hokejku a od ní míří přesně mezi diváky. Dvě minuty za zdržování hry pro českého útočníka. Manavianovu střelu Francouz vyráží. Česká obrana následně vyhazuje. Francouzský útok zastavuje postavení mimo hru. Dvě vteřiny do konce druhé třetiny. Ve druhé třetině byly k vidění hned tři branky. Tu první vstřelil v přesilové hře Stephane Da Costa, který kličkou oklamal klečícího Gudase a následně zasunul kotouč mezi Francouzovy betony. (fotbal-) Česko Slovinsko koukněte se 5 prosince 2023 Zatím před 6 dny — Destinace: Belgie, Česká republika, Francie, Německo, Španělsko, Velká ((živý přenos tv@@)) Česko Slovinsko koukněte se živě 5 před 15 ... Tam dobře pracuje Plekanec. 42 Kundrátek dobře dohrál S. Da Costu a Kempný tak může pohodlně vyhodit. Červenka je na ledě a Češi jsou tak v plném počtu. Hanzl nahazoval ještě ze své poloviny. Pískáno zakázané uvolnění Česka. 43 Sobotka dobře zpracoval bruslí na modré čáře. Ke střele se ale český útočník nedostal. Ke střele se odhodlal Hecquefeuille, ale Francouz je v brance připraven. Šimek vyhazoval o mantinel, ale je z toho jen další zakázané uvolnění národního týmu. 44 Bellemare zavezl kotouč až do útočného pásma, ale tam jej tvrdě srazil k zemi Gudas. Mistrovství Evropy 2023 | Živě 18.11.2023 od 15:00 - YouTube YouTube YouTube 5:25:15 YouTube Robert a Petr šachy před 3 týdny před 3 týdny Chybí: koukněte koukněte Nizozemsko Francie koukněte se živě 13 října 2023 12. 10. 2023 — Česko Kazachstán koukněte se živě 14 května 2023Fotbal, Evropa: Řecko livescore, výsledky, program zápasů[[TELEVIZE<]] Francie Maďarsko ... Živě: Česko - Francie 5:2, Češi v důležitém zápase vítězí a Předposlední šestý zápas čeká na český tým v dějišti letošního mistrovství světa. A zápas to bude na výsost zajímavý i pro francouzské publikum. Česko-Francie - Živě Česko-Francie - Živě. 18.11.2023 09:30 | Zprávy. Zveme vás na další přímý přenos z ME a tentokrát se můžeme společně podívat na sedmé kolo Koukneme i na ...