J Circus

Public·42 Circassiens

[[СПОРТ**]##] Војводина Напредак uživo prenos 2022 11 децембар 2023

Насловна · Вести · Историја · Клуб · Тим · Резултати · Стадион · Red Star shop · Фото · Карте · Кампови · Звездаоница Red Cafe · Чланство · Фондација ...

[ГЛЕДАЈТЕ УЖИВО] Железничар Панчево Напредак 4. 9. 2023. — Панчево uživo prenos 13 август 2023 FK Zeleznicar Pancevo today. (01 Напредак uživo prenos 2022 5 5. Promena u redovima Vojvodine. Na . Super Liga 2023/2024 raspored - Nogomet/Srbija Rezultati nude cijeli Super Liga 2023/2024 raspored, rezultate uživo i konačne rezultate s trenutnim poretkom, međusobni omjer i usporedbu koeficijenata ... 70. MINUT - Menjaju i Sivić i Bahar. Radivojević umesto Žunića. Kanga umesto Katija. 67. MINUT - GOL! Mijatović za novo vođstvo Zvezde - 2:1. Mladi napadač je i ranije ove sezone vadio crveno-bele iz neprijatnih situacija. Isplatila se izmena Baharu. U akciji je učestvovao i Lučić koji je pre preciznog šuta sa ivice kaznenog dosta problema zadao ekipi Mladosti. 66. MINUT - Sa 22-23 metara Nikolić, ali veoma neprecizno. 62. Вождовац ИМТ Нови Београд uživo prenos 2022 2 2. 12. 2023. — 6. 11. 2023. — пре 22 сата — ((данас>>>>)) Војводина ИМТ Нови Београд uživo live 29 3. — — [[[стреаминг]]++] Напредак Вождовац uživo prenos ... MINUT - Ćirković sa desne strane centrira, ali defanzivci Zvezde u skoku otklanjaju opasnost. 44. MINUT - Loptu namešta Katai. Oštar centaršut na peterac, Hvang glavom, ali lopta odlazi u gol aut. 43. MINUT - Korner sa leve strane. Hvang izvodi, ali se brane gosti. Ubrzo Olajinka pada na ivici kaznenog, posle duela sa Ćirkovićem. 40. Partizan - Vojvodina, gde i kada gledati TV prenos uživo 2. 12. 2023. — Ekipa Vojvodine stiže u Humsku na megdan Partizanu, koji će odigrati u subotu u 17. kolu Superlige Srbije. Otpor rivala slomljen je tek u drugom delu nastavka, a čovek odnosno dečko odluke bio je Jovan Mijatović. Mladi napadač je šansu dobio na početku drugog poluvremena, kada i Kosta Nedeljković i Nikola Knežević. A onda je mladi napadač bio strelac i asistent Hvangu za prvenac u crveno-belom dresu. Tako je i overena pobeda. Ovo je u suštini kraći rezime meča na "Rajku Mitiću", mada je Zvezda odlično otvorila meč. Već u osmom minutu, Aleksandar Katai (ponovo starter) je bio siguran sa bele tačke, pa se činilo da će ovo biti lak zadatak za prvaka koji se sada izjednačio sa Partizanom po broju bodova. Zvezdina bleda uvertira za Siti! Mijatović opet spasio crveno-bele, Hvang overio pobedu i rekord! (FOTO/VIDEO)Fudbaleri Crvene zvezde su pobedili Mladost sa 3:1 utakmici 18. kola Superlige, i to posle pobede od 5:0 nad Radničkim iz Niša u Kupu Srbije. U duelu je postavljen i svetski rekord, po broju mečeva bez poraza u domaćem prvenstvu, ali ova pobeda je izvojevana uz mnogo muke. Tako da Barak Bahar ima o čemu da razmišlja uoči meča Lige šampiona sa Mančester sitijem. Rezultat je ubedljiv, ali na terenu nije bilo uopšte lako. СПОРТСКИ ЖУРНАЛ Најновије спортске вести, апсолутни лидер спортске стампе! (ТВ!!!) Чачак 94 Војводина uživo prenos 2022 3 децембар 2. 12. 2023. — (ТВ!!!) Чачак 94 Војводина uživo prenos 2022 3 децембар 2023 пре 8 дана — Mladost Zemun - Cacak 94 Кошарка Емисија уживо Данас, ... TV raspored fudbalskih mečeva 201920202021202220232024202520262027202820292030. Danas. Clear. Prijavi se Vojvodina-Napredak. 17:30 - Arena 3 Premium. Saudijska Arabija, Kup Kralja · Al ... MINUT - Spajić sa nekoliko metara glavom, posle centaršuta sa desne strane. Ali ni ovog puta nema većih problema za Stamenkovića. Bakljada navijača Zvezde. MN Press 49. MINUT - Opet Katai glavom, ali hvata loptu Stamenković. Bahar menja na poluvrremenu, Mijatović umesto Bukarija, Nedeljković umesto Mitrovića i Knežević umesto Mijailovića. Prvo poluvreme Kraj prvog dela igre 45. MINUT+3 - Katai glavom posle centaršuta sa desne strane, ali pored stative. Lazar Lukić kaže da se igra još tri minuta. 45. Напредак Црвена звезда uživo 2022 3 децембар 2023 2. 12. 2023. — Напредак Црвена звезда uživo 2022 3 децембар 2023 Ватцх Онлине пре 21 сата — (01 Напредак uživo prenos 2022 5 5. Promena u . Svi mečevi Vojvodina na jednom mestu - Utakmice Uživo vojvodina mladost lucani uzivo prenos. partizan vojvodina uzivo prenos. vojvodina partizan uživo prenos. fk vojvodina – crvena zvezda podudaranja. prenos ... MINUT - Prva izmena u redovima Mladosti. Mols umesto Veličkovića. 61. MINUT - Knežević pokušava glavom iskosa. Na drugoj stativi ga sa leve strane nalazi Lučić. 59. MINUT - Lučić nalazi Olajinku u kaznenom. Nigerijac prihvata loptu, okreće se, ali odlična intervencija Miloševića. Blokira šut. 58. MINUT - Lučić sa 15 metara, ali preko prečke gola Stamenkovića. 54. MINUT - Loša reakcija Mijatovića na petercu Stamenkovića. Moglo je ovo da bude mnogo opasnije. 52. MINUT - Sada teži zadatak za Stamenkovića. Sa 25 metara, mora da se baci. 51. Dobrodošli - DScore Vojvodina 021, Petrovaradin, Sportska hala Petrovaradin. Topolčanka. Čukić U. (BG) UŽIVO. Partizan, Beograd, Štark Arena - mala sala. Borac Mozzart. Čukić U. ( ... Arena sport TV - moj trenutak, moj teren, moja tribina - Arena Mesto gde možete saznati sve o Arena sport programu, pogledati najbolje momente utakmica najjačih svetskih liga i informisati se o najvažnijim sportskim ... 2. MUŠKA LIGA SRBIJE – Lige Košarkaškog saveza Srbije – Tabela i delegiranja – Raspored takmičenja – Saopštenja – Live stream – Adresari – Video snimci – MLADOST – VOJVODINA 78:73. 1.ŽLS. Live stream utakmica ...