top of page

J Circus

Public·42 Circassiens

Раднички Ниш Партизан prenos 11 децембар 2023

10. 11. 2023. — (Фудбал>>>) Вождовац Раднички Ниш uživo 11 новембар 2023 пре 38 минута — Uživo TV prenos: Partizan - Mladost((Гледајте уживо-)) Раднички Ниш ...

НЕВИЂЕНА ДРАМА У НИШУ: Партизан примио три гола, спасао се из пенала у 95. минуту! (ВИДЕО)ФУДБАЛЕРИ Партизана су у 2. колу Моцарт бет Суперлиге Србије у Нишу, после изузетно занимљивог меча, одиграли нерешно са Радничким - 3:3 (1:1), уз гол из једанаестерца у судијској надокнади времена, и то после вођства домаћих од два разлике у другом полувремену. FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović Да ће ово бити веома интересантан фудбалски дуел, било је јасно већ после уводних тренутака на "Чаиру". Јер, већ у другом минуту Раднички је повео. А на томе се није зауставио. Раднички Ниш Партизан uživo live 11/12/2023 Стреаминг пре 12 сати — Раднички Ниш Партизан uživo live 11/12/2023 Стреаминг Pratite Radnicki Nis - Partizan 11. 12. 2023 uživo, livescore, Partizan nedavni ... SPORTSKI DOGAĐAJ DANA: Partizan gostuje Radničkom пре 9 сати — Radnički je u zoni ispadanja sa svega 13 bodova. Utakmicu možete pratiti na kanalima " Arene sport", a tekstualni prenos meča na našem sajtu ... 37' - Пречку погађа Раднички! Каква утакмица... А и каква акција Нишлија, који су после дуплог паса капитена и Петрова надмудрили ривале, но момак око чије је руке капитенска трака Нишлија, Александар Пејовић, није успео да донесе новуи предност домаћину - погодио је оквир гола. Детаљ са меча Раднички Ниш - Партизан / FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović 35' - Нервира се, баш се нервира грузијски играч Радничког Толордава, јер је дугачко додавање црно-белих ка Рикарду свесно пропустио голману Дробњаку, који уопште није кренуо на лопту - па је умало нападач Партизана успео да стигне до ње. Срећом по Нишлије, остало је 1:1, али се Толордава баш љути на свог голмана... 32' - Одлична кретња фудбалера Партизана приликом корнера с леве стране, Вујачић је натрчао на лопту, а главом је послао преко гола. Одлична прилика за Партизан, нема шта 31' - Андраде је лепо уочио "отварање" Рикарда Гомеша по левом крилу, а он је онда успео да се ослободи свог чувара и са бочне ивице казненог простора упути ударац, но голман Дробњак је опет изашао као победник из тог дуела. За сада је "3:0" за чувара мреже Радничког када се ради о покушајима најбољег стрелца Партизана, али на семафору је 1:1. И, притом, Партизан игра све боље... 27' - Врло садржајан меч на "Чаиру", нема шта. Сада је Мениг опробао ударац са око 25 метара, но блок Нишлија урадио је оно чему и служи, блокирао је тај шут. 25' - Какве полу-контре, односно контре у истом минуту! Прво је Здјелар у последњи час спречио да брза акција Радничког изнедри колосалну шансу за Нишлије, а свега 10-15 секунди касније, услед дугог додавања, Рикардо се убацио иза леђа одбране Радничког, пронашао га је Петковић, уследио је не баш идеалан пријем, да би потом голман домаћих Марко Дробњак у два наврата надмудрио Партизановог нападача. Аух, какве ситуације у овом минуту... (Опоменути су Терзић, Здјелар и Урошевић у гостујућем табору, а Млађовић и Аксентијевић у домаћем). 76' - Чарке на терену! После једног прекршаја варнице су избиле јер је Здјелар пробао да подигне Месаровића док је лежао на трави, а онда су реаговали играчи Радничког, па Партизана... Свађа прилично дуго траје, али се полако смирује. 74' - Александар Месаровић је заменио искусног Сашу Марјановића у тиму Радничког 74' - Ево мајсторије Урошевића којом је Партизан преполовио заостатак 73' - Вербални дуел судије и Партизановог дефанзивца Светозара Марковића, који је добио жути картон због тога. Нити су погоци били једина узбуђења. Тада је након центаршута с десне стране настала гужва у казненом простору Партизана, где је Млађовић био најприсебнији и затресао мрежу Београђана. Међутим, само осам минута касније, јунак Нишлија постао је (први пут, од два таква случаја) њихов трагичар пошто је, потпуно несхватљивим потезом, скривио пенал. Тада је, после корнера црно-белих, лопта излазила из шеснаестерца, ка њој је трчао дефанзвиац Партизана Вујачић, а онда га је Млађовић с леђа одгурнуо и то с обе руке, па је гост из Београда добио прилику да с беле тачке изједначи. Том једанаестерцу претходиле су и чарке актера овог меча, али се све, срећом, брзо смирило, те је Бибрас Натхо смирено извео пенал и поравнао резултат. НЕВИЂЕНА ДРАМА У НИШУ: Партизан примио три 15. 7. 2022. — Детаљ са меча Раднички Ниш - Партизан / FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović. 35' - Нервира се, баш се нервира грузијски играч Радничког ... Варнице су се потом дешавале и после једног "ваздушног дуела" и судара који је уследио, потом је праштало од великих шанси за промену резултата, да би Здјелар зауставио опасну контру домаћих, а голман Радничког Марко Дробњак у два наврата надмудрио Рикарда Гомеша. Таман када је Партизан "додавао гас" и, чинило се, био ближи новом голу, пречку су погодили домаћини, и то после лепе акције у којој је Петров проиграо капитена Радничког, а Александар Пејовић уздрмао оквир гола. Пред велики предах мрежа се и затресла, и то она иза голмана Нишлија, но тај погодак Урошевића после корнера је, оправдано, поништен због офсајда. Раднички је, и поред иницијативе супарника, имао изврсну прилику у 83. минуту, када је други пут на овом мечу његов капитен, Александар Пејовић, погодио пречку, и то из слободног ударца, а онда је услила завршна иницијатива црно-белих. Велика, а и плодоносна, јер су Нишлије у 95. минуту скривиле пенал, обарањем Лутовца од стране трагичара Млађовића, па је Рикардо Гомеш поставио коначних 3:3 с беле тачке. Моцарт бет Суперлига Србије, 2. Natho i Severina sprečili novu sramotu Partizana: Crno-beli se 13. 8. 2023. — Partizan – Radnički Niš 2:1 (0:1). (Natho 79, Severina 86 – Petrov 12) Dobrodošli na uživo prenos meča 3. kola Superlige Srbije u kome će ... Оно што црно-бели нису могли тада ни да сањају, јесте да су два наредна гола управо они примили. И то заслужено, имајући у виду добро одабрану тактику од стране Томислава Сивића, али и изврсну реализацију његових изабраника. Уочивши да Партизан има проблеме у десном делу одбране, Нишлије су свом силом нападале баш туда, својом левом страном, па је тако и стечено вођство у 50. минту, када је Лазар Јовановић одатле упутио асистенцију, а Димић то претворио у 2:1. Улазак Шеховића није решио поменуте проблеме, па је баш њему умакао Јовановић у 55. минуту, те искористио центаршут Митровића с десне стране да "из прве" надмудри голмана Стевановића - 3:1. 71' - Гол за Партизан! Слободан Урошевић са дистанце смањује предност Радничког на 3:2. Вратили су се црно-бели у овај меч, баш као што су то својим недавним акцијама и најавили. 70' - Партизан у последњих неколико минута офанзивнији, прете црно-бели из напада у напад 68' - Измене, измене. У Радничком су то офанзивног типа. Мићибући и Штулић улазе, а изашли су стрелци два гола, сјајни Лазар Јовановић и Стефан Димић. У Партизану Терзић мења Менига. Direktni prenosi mečeva 22.kola Super lige Srbije пре 9 сати — Bićete u prilici da pratite direktan televizijski prenos tri izuzetno zanimljive utakmice, i to Radnički Niš, Crvena zvezda - Novi Pazar i Rad - Partizan.