top of page

J Circus

Public·42 Circassiens

(((televize-))) Teplice Sigma Olomouc koukněte se živě 10 prosince 2023

před 11 minutami — před 2 hodinami — (ŽIVÉ HD==) Teplice Sigma Olomouc on-line přenosu 10 prosince 2023 Sigma Olomouc Hosté okupují vrchní pozice tabulky, ...

SK Sigma Olomouc - FK Teplice - Fotbal SK Sigma Olomouc - FK Teplice. Obsah dílu. FORTUNA: LIGA. Vyrobeno 2019; •; Země původuČesko; •. ŽivěL; Skryté titulkyST; Ve vysokém rozlišeníHD. Sport · Fotbal Sigma Olomouc FC Slovácko koukněte se živě 2 prosince před 8 dny — Sigma Olomouc FC Slovácko koukněte se živě 2 prosince 2023 Online · Statistiky. 25. kolo, Základní část | úterý 26/05/2020, 18:00 | Městský ... FK Teplice Olomouc přenos živý 10/12/2023 - KJZ Music před 5 hodinami — Utkání začíná v 18:00. Sigma Olomouc FC Slovácko koukněte se živě 2 prosince před 8 dny — 2023 — před 8 hodinami — (ŽIVÝ SPORT**))) Slovácko FK ... [SLEDOVAT ŽIVĚ@@] FK Teplice Olomouc přenos živý 10/ před 3 hodinami — [SLEDOVAT ŽIVĚ@@] FK Teplice Olomouc přenos živý 10/12/2023 FL: FK Jablonec-FK Teplice (Streaming). 160 minut. FORTUNA:LIGA, FK Jablonec, ... 21' Během standardky byli hosté vystaveni do ofsajdu. Macík bude rozehrávat. 20' Hosté vyrazili do rychlého protiútoku, který zastavil faulem Breite. Nyní tedy standardka pro hosty. Centr do vápna poslal Vodháněl, ovšem příliš dlouhý míč nedokázal Juliš stihnout na hrací ploše. 19' Jukl zezadu vzal přes nohy kapitána Breiteho, který skončil na trávníku. Sudí píská ve prospěch Sigmy, kartu zatím neuděluje. 18' Zmrzlý si nepřesně narazil s Navrátilem, a tak míč skončil v autu. 17' Hraje se především uprostřed hřiště. Olomoučtí jsou sice aktivnější, ovšem k vážnějšímu ohrožení Grigara jim stála něco chybí. 13' Zmrzlý dostal více prostoru ve středu hřiště. Následně přihrál do šestnáctky na Fortelného, který nechal míč propadnout za sebe k Julišovi. Tečovaná rána Fortelného skončila málem brankou, ovšem Grigar byl proti. Skvělým zákrokem míč vytáhl na roh. I po něm pak Sigma zahrozila a Grigar musel znovu zasahovat. ze hřiště odchází Jakub Hora, přichází Jegor Cykalo. V první půli branka k vidění nebyla. Oba týmy si vypracovali po jedné vážnější příležitosti, ale gólmani zatím drží čistá konta. 23' Zmrzlý si zpracoval míč a z voleje vypálil. Do ránu mu skočil Dramé, od kterého utekl míč do zámezí. Sigma bude mít roh. Chaloupek poslal míč z vlastní poloviny dopředu, nicméně v místě dopadu nikdo z jeho spoluhráčů nebyl. 22' Ventúra hledal z poloviny hřiště rozběhnutého Vodháněla, který ovšem na míč nedosáhl. Sigma rozehraje. 75' Přihrávku Vodháněla si srazil Chaloupek do brány, 2:1 Olomouc právě vstřelila branku! Juliš se ve sprintu dostal před Cykala a předal míč JANU VODHÁNĚLOVI. Ten v šestnáctce soupeře zasekl a po zemi spíše přihrával před branku, ovšem míč se pod nohami jeho spoluhráčů a kolem Grigara zakutálel ke vzdálenější tyči. V zápise je však jako autor uveden hostující ŠTĚPÁN CHALOUPEK, pro kterého se jedná bohužel o vlastní branku. Teplice Sigma Olomouc živě 10 prosince 2023 Živé HD před 3 hodinami — V rámci 18. kola FORTUNA:LIGY zavítají na Stínadla, Sigma Olomouc Slovácko koukněte se živě 02/12 ... Útočník Sigmy takové řešení situace nečekal a k míči se již nedostal. 12' Zaváhání v obraně Teplic chtěl využít Juliš, jenže hostující obránce mu v tom skluzem zabránil. 11' Chvátal poslal nebezpečný centr z pravé strany. V šestnáctce si na míč nabíhal Juliš, ale Grigar byl u něj jako první. 8' Hosté dvakrát zahrozili. Ránu Beránka zblokoval Pokorný a vzápětí tentýž domácí hráč skočil do pokusu Vachouška. Macík mohl zůstat v klidu. Juliš dostal přihrávku na hranici vápna, kousek se s míčem posunul a vystřelil. Grigar jeho ránu chytil. 6' Severočeši měli k dispozici standardku, ovšem i nyní obrana domácích zafungovala bez chyb. Teplice Sigma Olomouc živě 10 prosince 2023 Živý přenos před 2 hodinami — Teplice Sigma Olomouc živě 10 prosince 2023 Živý přenos Nabízíme šest televizních kanálů, mezi které patří ČT1, ČT2, ČT24, ČT Déčko, ... SK Sigma Olomouc - FK Teplice - Fotbal | Česká televize155 minut Obsah díluFORTUNA: LIGAVyrobeno 2019Země původuČeskoŽivěSkryté titulkyVe vysokém rozlišeníSportFotbalVideo je možné přehrát pouze souběžně s televizním vysílánímStopáž105 minutDalší dílSK Sigma Olomouc - FK TeplicePřehled dílůPouze s přehratelným videemVyhledat dílStopáž15 minutLos MOL CupuPřenos losování čtvrtfinálových soupeřů domácího fotbalového poháru8. 12. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž100 minutFC Hradec Králové - SK Slavia PrahaZkrácená repríza6. 2023 na ČT sportStopáž120 minutFC Hradec Králové - SK Slavia PrahaMOL Cup — osmifinále6. (((ŽIVÝ SPORT>>>))) Sigma Olomouc Slovácko koukněte 1. 12. 2023 — Proti Karvine jde 14. Bohemians 1905 FK Jablonec FK Teplice přenos živě 02.12.2023 (fotbal!) FK J před 2 hodinami — Sigma Olomouc přenos 4 ...